Konusunda uzman ve lider kuruluş ERGEN, 70.yılında geniş kapsamlı bir katalog çalışması ile uzun yılların birikimini, klasik ürünlerin yanında modern ve daha önce denenmemiş çalışmalarıyla harmanlayarak sizlere sunmuştu.
Bu önemli çalışmayı internet ortamına taşıyarak siz değerli müşterilerimize  modern, erişimi kolay bir hizmet sunuyoruz. İnternet üzerinden sipariş formlarıyla bize ulaştıracağınız siparişleriniz, her zaman olduğu gibi özenle hazırlanarak, zamanında ve arzu ettiğiniz şekilde sizlere ulaştırılacaktır.

Modellerimiz her zaman olduğu gibi tam ayar güvencesi, yüksek işçilik kalitesi ve TSE garantisiyle modern tesislerimizde uzman kadromuzla, ileri teknolojinin tüm imkanları ile üretilerek beğeninize sunulmuştur.

70 yıldır Kapalıçarşı Mercan’daki binasında sizlere hizmet veren ERGEN, 2007 yılı itibariyle bünyesine Kuyumcukent’te hizmete giren modern atölye ve mağazasını da ekleyerek lider kuruluş özelliğine uygun hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam etmektedir.

                                                                                                                                                            Saygılarımızla